НА ЖАЛЬ, БАГАТЬОМ ЗЕМЛЯКАМ БАЙДУЖЕ…

Публікації Трибуни Праці

У «Трибуні праці» за 8 вересня ц.р. було опубліковано повідомлення  про збирання підписів жителів району під  колективним Зверненням до вищих посадових осіб нашої держави (а також його текст) з приводу необхідності встановлення прозорого механізму пропорційного розподілу грошей «Енергоатому» між Іванківським та  Поліським районами й містом Славутич.  Редакція повертається до цієї теми. Яку маємо ситуацію сьогодні? Про це розповідає Микола ВАСИЛЕНКО,  ініціатор  Звернення, член ініціативної групи, створеної з даного приводу.

– Ми вже закінчуємо збір підписів жителів Іванківського району під Зверненням до Президента, Прем`єр-міністра, Голови Верховної Ради України, а також до народних депутатів  Москаленка Я.М., Іллєнка А.Ю.  і посла США в Україні Марі Йованович. Нагадаю: воно – про необхідність впорядкування механізму розподілу і використання коштів у розмірі 10%  вартості будівництва  Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива між містом Славутич, Іванківським і Поліським районами.

7 листопада 2018 року відбулась чергова сесія Іванківської районної ради. Ініціативна група по збиранню підписів звернулася до голови районної ради з проханням внести дане питання на розгляд  райради і підтримати його. Про те, як зреагували районні депутати, скажу трохи нижче, бо слід спочатку розповісти читачам газети про те, як розвивались події до цього.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Микола ВАСИЛЕНКО,

смт Іванків.