ОСВОЮЄМО  НОВІ  ПЛОЩІ

Публікації Трибуни Праці

 

Збільшення площі лісів є одним з першочергових завдань для працівників лісової галузі Київщини. У підприємстві ДП «СЛП «Київоблагроліс» лісівники відповідально підходять до цього завдання.

Агролісництва поряд з вирощуванням штучно створених лісів на вирубках і згарищах постійно збільшують обсяги створення і вирощування лісу на територіях, що раніше не перебували під лісонасадженнями. Так, на осінь 2018 року на території Іванківського та Поліського районів заплановано висадження на площі 57,7 га культур сосни звичайної та берези повислої. Тож осінні клопоти – в розпалі. На даний час їх вже висаджено більш як на  30 гектарах.

Паралельно з цим в агролісництвах Іванківського та Поліського районів активно готуються до весняної лісокультурної кампанії. Зокрема, проводиться підготовка ґрунту (необхідні роботи вже виконані на 39,3 га) та завершується  заготівля лісового насіння.

Виробничих питань у ході лісокультурних робіт виникає безліч, але завдяки професійності та завзятості спеціалістів підприємства вони вирішуються.

У 2018 році підприємство ДП «СЛП «Київоблагроліс» планує виконати весь запланований комплекс лісокультурних робіт для збереження та примноження лісового багатства Київщини.

Світлана Мосолова,

інженер лісового

господарства

ДП «СЛП «Київоблагроліс».