Продан заявив про повернення в Київ для явки в САП

Новини України

Колишній в. о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан заявив, що наступного тижня повернеться до Києва.

Підозрюваний в незаконному збагаченні колишній в. о. голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан заявив, що наступного тижня повернеться до Києва після лікування за кордоном, про що вже проінформована Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Про це він повідомив в середу, 21 листопада, в Facebook.

“Наступного тижня повертаюся до Києва після завершення лікування. Лікарі вважають, що мій стан дозволить залишити медичний заклад. Сьогодні адвокати надали представникам САП інформацію щодо цього. Сподіваюся, що з мого повернення не влаштують шоу. У той же день я готовий прийти в САП”, – написав Продан в соцмережі.

За його словами, “ця історія з повістками, підозрами” була влаштована, щоб налякати його, щоб він не повертався в Україну.

“Багато хто сподівався, що я залишуся за кордоном. Адже в такому разі і доводити нічого не треба. Бо якщо не повернувся, сховався – підтвердив, що дійсно винен. Я такого подарунка людям, які мене замовили, не зроблю. Я повертаюся, щоб довести свою правоту”, – заявив екс-глава ДФС.

Раніше в Генеральній прокуратурі залишилася частина матеріалів кримінального провадження, де фігурує колишній в. о. голови ГФС Мирослав Продан, слідство не відкидає вручення йому нової підозри.

Нагадаємо, САП склала повідомлення про підозру колишньому в. о. голови ГФС Мирославу Продану в незаконному збагаченні. Зокрема, його підозрюють в тому, що він, будучи ще заступником голови ГФС, заволодів понад 89 млн грн, за які придбав дві квартири в елітній столичній новобудові вартістю 6,7 млн ​​грн; два будинки в Туреччині вартістю 78 млн грн; три автомобілі представницького класу, загальною вартістю 3,4 млн грн.

САП тричі викликала Продана на допит, оскільки попередні рази – 8 і 15 листопада – він не з’явився.

Також повідомлялося, що екс-глава ГФС залишив Україну перед допитом


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.