Українцям заборонили залишати дітей в санаторних школах на канікулах

Новини України

Уряд заборонив батькам в Україні залишати дітей в санаторних школах-інтернатах на канікули.

Кабінет міністрів України прийняв положення про санаторні школи, яке забороняє батькам залишати дітей в таких закладах на канікули. Про це в середу, 21 листопада, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Згідно з повідомленням, навчання в санаторній школі відбувається з індивідуальним підходом і в оздоровчо-щадному режимі. Його визначає медико-педагогічна комісія закладу, яка моніторить стан здоров’я і особливості розвитку кожної дитини.

“Для тих учнів, які мають труднощі в навчанні, положення передбачає можливість проведення додаткових індивідуальних, групових занять та консультацій”, – уточнили в відомстві.

Зазначено, що санаторні школи забезпечують навчання для дітей з такими видами захворювань як сколіоз, цукровий діабет, малі і неактивні форми туберкульозу, захворювання серцево-судинної системи, психоневрологічні захворювання, хронічні неспецифічні захворювання органів дихання і травлення.

Термін перебування дитини в інтернаті санаторної школи встановлюється індивідуально за призначенням лікарів. Як правило, він становить не більше року.

“Для того, щоб посилити батьківську відповідальність за дітьми, що навчаються в санаторних школах-інтернатах, положення забороняє батькам залишати дітей в закладі на канікули. У разі, якщо вони хочуть залишити дітей в школі на вихідні, батьки повинні повідомити про це відповідні соціальні служби” , – наголошується в повідомленні.

Згідно з положенням, гранична наповнюваність класів в санаторних школах становить 20 учнів. Тривалість уроку – в залежності від класу – від 35 до 45 хвилин, а для окремих індивідуальних або групових занять – 20 і 40 хвилин відповідно.

Крім того, для кожного з видів шкіл, відповідно до захворювань їхніх вихованців, прописані особливості організації навчання та лікування.

РанішевінтернатіРівненськійобластіотруїлися семеродітей.

Такожповідомлялося,щовЧеркаськійобластігорілашколаінтернат.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.