Порошенко пояснив рішення про воєнний стан

Новини України

Після інциденту в Азовському морі ЗСУ потрібно було забезпечити інструментами на випадок наземного вторгнення Росії, зазначив президент.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що необхідність ввести в Україні військове положення викликана загрозою повномасштабної війни з Росією. Про це він заявив у вівторок, 27 листопада, в інтерв’ю українським телеканалам.

Глава держави зазначив, що його слова підтверджуються збільшенням військового контингенту Росії біля українського кордону.

“Я хочу, щоб ніхто не думав, що це забави або іграшки. Україна перебуває під загрозою повномасштабної війни з Російською Федерацією”, – наголосив Порошенко.

Під час інтерв’ю президент також продемонстрував дані української розвідки зі знімками, зробленими в вересні і жовтні. На них, за його словами, зображена російська військова база в 18 км від українського кордону.

“Як ви бачите, кількість танків на базах, які розташовані вздовж нашого кордону, збільшилася в три рази. Для чого вони були туди передислоковані?”, – заявив глава держави.

Він також додав, що значно збільшилася чисельність підрозділів, які були передислоковані вздовж усього кордону з Україною, і виправдати це позицією про проведення військових навчань не можна.

Я маю матеріали розвідувальних даних та супутникові знімки. Це знімки російської військової бази, яка розташована у 18 км від нашого кордону. За 17 вересня, 24 вересня. Це все танки. Це жовтень. Кількість танків на базах, які розташовані вздовж нашого кордону зросла втричі. pic.twitter.com/bk2JEdXQw7

— Петро Порошенко (@poroshenko) 27 листопада 2018 р.


Нагадаємо, Порошенко також запевнив, що повноваження президента не будуть розширені в зв’язку з введенням воєнного стану.

Як повідомляв Кореспондент.net, 26 листопада Верховна Рада 276 голосами підтримала указ президентаПро введення воєнного стану в Україні.

Згідно з рішенням глави держави, військовий стан в Україні запроваджується терміном на 30 діб з 14:00 26 листопада в десяти областях України: Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet