ОПК України перевели в особливий режим – Порошенко

Новини України

Також глава держави заявив, що військовий стан розширює можливості ВС і всього сектора безпеки.

Воєнний стан, введений в 10 областях, розширює можливості Збройних сил України і всього сектора безпеки. Про це в суботу, 1 грудня, заявив президент України Петро Порошенко під час церемонії передачі техніки Збройним силам, пише Українська правда.

“Воєнний стан – превентивний захід. Цей час буде використано, щоб зменшити загрози, зміцнити оборону… Наголошую, що ми зможемо обмежитися перерахованими заходами і його продовження (воєнного стану – ред.), сподіваюся, не буде потрібно”, – зазначив Порошенко.

За словами глави держави, цей превентивний крок жодним чином не спрямований на згортання конституційних прав і обов’язків громадян.

“Не зачіпає він і ніяких свобод. Воєнний стан розширює можливості ВС і всього сектора безпеки швидко, миттєво реагувати на загрози”, – заявив президент.

За дорученням президента віддані накази про переведення оборонно-промислового комплексу на особливий режим роботи.

“Посилюється охорона об’єктів критичної інфраструктури. Також будуть вжиті заходи для посилення протиповітряної оборони”, – зазначив глава держави.

Також президент повідомив, що в областях, де оголошено військовий стан, будуть проведені навчальні збори з резервістами і територіальною обороною.

Нагадаємо, закон про воєнний стан набув чинності в середу, 28 листопада. Він стверджує президентський указ про введення воєнного стану на 30 діб у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецької, Запорізької, Херсонської областях і внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet