Ампутацій в українських моряків у РФ немає – Денісова

Новини України

Уже є домовленості щодо можливості телефонних розмов моряків з родичами. Також полоненим перерахували фінансову допомогу.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова зв’язалася з українським консулом у Москві і дізналася, як почувають себе полонені моряки. На своїй сторінці у Facebook вона повідомила, що сьогодні консул відвідав чотирьох моряків (Дениса Гриценка, Романа Мокряка, Юрія Без’язичного і Богдана Головаша) в СІЗО “Лефортово”, і ще трьох вночі в СІЗО “Матросская тишина”.

“Зокрема, коли консул поцікавився у Дениса Гриценка його справами, він, як справжній капітан, у відповідь запитав -” Як почувають себе поранені хлопці?”. Всі передавали рідним, щоб ті не хвилювалися”, – написала Денісова.
Вона також розповіла, що вже є домовленості щодо можливості телефонних розмов моряків з родичами. Також полоненим перерахували фінансову допомогу в розмірі 74 долари на людину.
Стан здоров’я бійців, за словами консула, – задовільний. “Він також зазначив, що сьогодні вночі відвідав трьох поранених наших бійців у СІЗО “Матросская тишина”. З його слів, їх стан здоров’я задовільний. У хлопців осколкові поранення, у жодного ампутацій немає – кістки і суглоби цілі”, – зазначила омбудсмен.
Раніше радник командувача ВМС Вікторія Христенко розповіла, що одному з поранених ампутували пальці на руці.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet