В Івано-Франківській області заборонили фільми і пісні російською мовою

Новини України

Депутат від ВО Свобода Василь Попович запропонував жителям області проводити флешмоб “Убий в собі москаля” і звертати увагу водіїв маршруток, продавців, які вмикають російську музику.

Івано-Франківська облрада прийняла рішення про мораторій на публічне використання російськомовного культурного проекту на території регіону.

За виступили 68 депутатів, троє не голосували, повідомляє місцеве видання Курс в п’ятницю, 7 грудня.

У рішенні йдеться, що до моменту повного припинення окупації території України в Івано-Франківській області встановлено мораторій на публічне використання російських фільмів і музики. Мета рішення – уникнути “ескалації напруженості в суспільстві і недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі”.

Зазначається, що рішення має рекомендований характер.

“Ми як депутати обласної ради повинні засвідчити свою позицію. Просити людей утримуватися від культивування, проштовхування російськомовного продукту агресора”, – сказав депутат Ігор Дебенко.

Під час обговорення проекту рішення депутат від ВО Свобода Василь Попович також запропонував на підтримку рішення жителям області проводити флешмоб “Убий в собі москаля” і звертати увагу водіїв маршруток, продавців, які вмикають російську музику.

Нагадаємо, раніше мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту ввели Львівська, Житомирська і Тернопільська облради.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet