МВФ обговорить співпрацю з Україною 18 грудня

Новини України

Незважаючи на введення воєнного стану Міжнародний фонд продовжить співпрацю з Україною.

Правління Міжнародного валютного фонди 18 грудня проведе засідання, на якому обговорить співпрацю з Україною, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на календар засідань виконавчої ради МВФ.

Зазначається, що чиновники планують обговорити нову програму співпраці з Україною – stand-by – і скасування програми розширеного фінансування, яка розпочалася в березні 2015 року.

Нагадаємо, що 5 грудня Кабінет міністрів України схвалив проект меморандуму про співпрацю між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Тепер 14-місячну програму stand-by повинна затвердити Рада МВФ.

Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард наголосила, що, незважаючи на введення воєнного стану, фонд продовжить співпрацю з Україною.

У жовтні Міжнародний валютний фонд і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by, яка замінить програму розширеного фінансування, що спливає в березні 2019 року.

Національний банк України очікує, що новий транш Міжнародного валютного фонду в рамках нової програми резервної підтримки надійде протягом десяти робочих днів до Різдва.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet