МЗС Франції Трампу: Залиште нашу країну в спокої

Новини України

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів ле Дріан відреагував на коментарі президента США Дональда Трампа про заворушення в Парижі.

Глава французького МЗС Жан-Ів ле Дріан закликав американського лідера Дональда Трампа не втручатися у внутрішні справи Франції, повідомляє Радіо свобода.

“Хотів би сказати Дональду Трампу, і президент Франції говорить те ж саме: залиште нашу країну в спокої”, – сказав ле Дріан в інтерв’ю одному з телеканалів.

Він зауважив, що у Франції не коментують внутрішню політику США і просять партнерів відповідати взаємністю.

Нагадаємо, раніше Трамп написав в Twitter, що причиною протестів у Франції, можливо, стала Паризька хартія про боротьбу із змінами клімату, виконання якої, як стверджує президент США, призвело до зростання податків.

“Паризька хартія не дуже добре спрацювала в Парижі”, – написав Трамп. Він також додав, що учасники акцій протесту скандують: “Ми хочемо Трампа!” – останнє твердження очевидці оскаржують.

Сполучені Штати з ініціативи Трампа вийшли з Паризької угоди, яку підписали практично всі країни світу. Протести у Франції прямо не спрямовані проти нього, проте підвищення тарифів на паливо, яке стало підставою для початку масових акцій, побічно може бути пов’язано із зобов’язаннями знизити рівень викидів вуглекислого газу.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet