СБУ на протестах у Франції виявила слід Росії

Новини України

В СБУ прокоментували фото з Франції, на якому двоє чоловіків, які нібито беруть участь в протестах, тримають прапор “ДНР”.

Глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що радикали, кураторами яких є співробітники ФСБ і ГРУ Росії, вдаються до організації заворушень і актів насильства у Франції.

“Радикали під прапорами так званої “ДНР” і під кураторством співробітників ФСБ і ГРУ ГШ ЗС РФ за спиною мирних пікетників вдаються до організації заворушень і актів насильства у Франції”, – стверджує він.

Грицак прокоментував фото з Франції, на якому двоє чоловіків, які нібито беруть участь в протестах, тримають прапор “ДНР”.

За його словами, зліва на фото – Сорлін Фабріс, член міжнародного аналітичного центру Катехон, який діє під егідою засновника російського телеканалу Царгород Костянтина Малофєєва і очолюваного ним Фонду Святителя Василя Первозванного.

До наглядової ради Катехон входять, за даними СБУ, “ідеологи російського євразійства” – радник президента Росії Сергій Глазьєв і лідер Міжнародного євразійського руху Олександр Дугін.

За інформацією СБУ, справа на фото – Ксав’єр Моро, який був спостерігачем на так званих виборах на окупованих територіях Донбасу. Спецслужба стверджує, що чоловік вже 17 років живе в Росії і з 2013-го року є громадянином РФ.

“За інформацією СБУ, російські спецслужби повинні організувати аналогічні провокації в Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших європейських країнах”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Нагадаємо, що кількість затриманих в ході акцій протесту “жовтих жилетів” у Франції досягла 1726 осіб.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet