США привітали Україну зі створенням єдиної церкви

Новини України

В американському посольстві додали, що підтримують можливість українців вільно обирати, як сповідувати свою релігію.

Сполучені Штати Америки привітали Україну з рішенням Об’єднавчого собору створити єдину Помісну Українську Православну Церкву і обранням предстоятелем нової церкви митрополита Епіфанія. Про це пише посольство США у Twitter.
“Вітаємо Україну із сьогоднішнім історичним Собором і створенням незалежної Помісної Української Православної Церкви. Ми також щиро вітаємо митрополита Епіфанія з обранням на пост предстоятеля нової церкви”, – йдеться в повідомленні.

(1/2) We congratulate Ukraine on today’s historic Council to establish a local, independent Ukrainian Orthodox Church, and we warmly congratulate Metropolitan Epifaniy as head of the new church.

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) 15 декабря 2018 г.

В американському посольстві додали, що підтримують можливість українців вільно обирати, як сповідувати свою релігію.

“Ми підтримуємо можливість усіх українців вибирати самостійно, як сповідувати свою релігію. Толерантність і стриманість є ключовими для мирного перехідного періоду, щоб люди різної релігійної приналежності могли жити разом у благополуччі”, – заявили в посольстві США.

(2/2) We support all Ukrainians’ ability to worship as they choose. Tolerance and restraint are key to a peaceful transition period so that people with different religious affiliations can live and prosper together.

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) 15 декабря 2018 г.

Нагадаємо, 15 грудня в Києві пройшов Об’єднавчий собор, на якому була створена помісна православна церква України. Її предстоятелем був обраний митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній (Думенко).

Тепер 6 січня обраний предстоятель має отримати томос про автокефалію для Об’єднаної православної церкви в Україні з рук Вселенського патріарха Варфоломія.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.