Порошенко: Путіну нема чого мені сказати

Новини України

Президент України Петро Порошенко заявив, що президент РФ Володимир Путін не хоче з ним спілкуватися, “тому, що йому нема чого сказати”.

Президент України Петро Порошенко заявив на своїй прес-конференції, 16 грудня, що президент Росії Володимир Путін відмовляється від спілкування з ним, “тому, що йому нема чого сказати”.

“Перешкода, що ми вже рік не можемо звільнити жодного ув’язненого – з в’язниць РФ, ОРДЛО і Криму – полягає не в тому, що Путін не хоче спілкуватися з Порошенком. А в тому, що він не хоче їх звільняти”, – заявив Порошенко.

Президент нагадав, що після акту агресії РФ в Керченській протоці він намагався зв’язатися з Путіним, але той відмовився спілкуватися, пославшись на “виборчу кампанію” в Україні.

“Він відмовився (розмовляти) не тому, що це пов’язано з виборчим процесом в Україні, а тому, що йому нема чого сказати”, – упевнений Порошенко.

Він додав, що Путін “не очікував, що протягом 24 годин, за які були проведені інтенсивні консультації з міжнародними партнерами, будуть заяви Великої сімки, ЄС, більшості країн-партнерів”.

“Йому не було, що відповісти”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив, що не відповідає на спроби президента України Петра Порошенка поговорити по телефону, тому що не хоче брати участь у його виборчій кампанії.

За словами Путіна, він не хоче і не буде брати участі в “нехитрих комбінаціях” українського президента.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet