Порошенко розповів про стосунки з Медведчуком

Новини України

Президент України Петро Порошенко заявив, що політик Віктор Медведчук фактично є представником президента РФ Володимира Путіна на переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Український політик Віктор Медведчук є, можливо, єдиним каналом донесення інформації про українських полонених і політв’язнів до Кремля, заявив президент України Петро Порошенко під час своєї прес-конференції, в неділю, 16 грудня.

“І якщо стоїть питання перед президентом Порошенком, що він повинен зустрічатися й готувати будь-які пропозиції, які допоможуть повернути наших хлопців додому попри те, є вони заручниками на окупованій території чи політв’язнями в Криму, я буду це робити і буду зустрічатися”, – пояснив Порошенко свої зустрічі з Медведчуком.

Також Порошенко зазначив, що де-факто на переговорах у Мінську Медведчук є представником президента РФ Володимира Путіна.

Він також додав, що Медведчук з квітня-травня 2018 року не бере участі в засіданнях Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Нагадаємо, Порошенко заявив на своїй прес-конференції, що президент Росії Володимир Путін відмовляється від спілкування з ним, “тому, що йому нема чого сказати”.

Віктор Медведчук на початку листопада був обраний головою політради партії За життя.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet