Українські військові вирушили в Косове

Новини України

Відбір військових був дуже ретельним, повідомили в Міноборони. Головними критеріями стали досвід участі в бойових діях, професійна підготовка і знання іноземних мов.

Українські військові інженери вирушили в Косове, де в складі багатонаціональних сил KFOR протягом шести місяців будуть виконувати завдання з розмінування і налагодження інфраструктури. Про це в неділю, 16 грудня, повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

“Уперше з 2005 року військовослужбовцям нашої частини випала честь брати участь в подібних міжнародних миротворчих місіях. Ми готувалися дуже ретельно і переконані, що висока професійна робота українських фахівців вкотре продемонструє світу і державам-членам НАТО, що Україна надійний партнер”, – зазначив командир полку Дмитро Овсянников.

За словами командира українського національного контингенту майора Сергія Ковальчука, відбір був дуже ретельним. Головними критеріями відбору до контингенту були досвід участі в бойових діях, відмінна професійна підготовка, знання іноземних мов і відсутність попередніх миротворчих місій.

У відомстві також зазначають, що всі військовослужбовці отримали навички спілкування з місцевим населенням Косова. Крім того, пройшли навчання з надання невідкладної медичної допомоги.

“Першим завданням українських військовослужбовців у складі багатонаціональних сил KFOR у Косові буде підготовка до відновлення однієї з магістральних доріг, яка проходить між важливими пунктами інфраструктури регіону. Це цілий комплекс робіт, як з розмінування, так і з підготовки майданчиків для роботи важкої дорожньої техніки”, – йдеться в повідомленні.

Порохова бочка. Нова ескалація в Косові

Нагадаємо, раніше Сербія пригрозила ввести війська в Косове. Така заява була зроблена у відповідь на рішення Косова створити армію.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet