Фотоінформація

Публікації Трибуни Праці

 

У минулому номері нашої газети я повідомляв про те, що в ході селекторної наради, яку проводив з керівниками районів і редакторами газет області голова ОДА О. Терещук, в.о. голови Іванківської РДА Т. Свириденко поставила питання про повернення в район (з Бородянки) центру поштового зв’язку.

І ось кілька днів тому (11 грудня) в район прибули керівник Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» В.М. Олещенко (на знімку – справа посередині) та директор Бородянського ЦПЗ О.Л. Дмитренко. В РДА за участю керівників нашого та Поліського районів, інших офіційних осіб відбулась розмова з цього приводу. В поштовиків є немало вагомих аргументів щодо необхідності  оптимізації роботи всіх ланок свого відомства, у нас – своїх: котрі вимагають не шаблонних підходів до обох специфічних районів та їх населення.

В результаті В.М. Олещенко пообіцяв ініціювати перед керівництвом «Укрпошти» повернення в Іванків ЦПЗ та надалі виявляти, так би мовити, індивідуальний підхід до розв’язання всіх поштових проблем у причорнобильському регіоні. Адже лише центром зв’язку вони не розв’язуються.

Так і хочеться сказати: “Дай, Боже, нашому теляті вовка з’їсти!..” Але висловлюсь інакше: ми сподіваємось на Ваше розуміння, Валентине Миколайовичу!

Павло Смовж.

Фото автора.