Бійку в Раді пояснили впливом “бісівських сил”

Новини політики

Депутат Верховної Ради Нестор Шуфрич пояснив бійку з іншим парламентарієм “бісівськими силами”.

Депутат Верховної Ради від Опозиційного блоку Нестор Шуфрич прокоментував бійку в парламенті після ухвалення законопроекту про перейменування УПЦ МП. Про це він розповів журналістам після засідання, в четвер, 20 грудня, передає телеканал NewsOne.

Зі слів Шуфрича, під час голосування було помічено кнопкодавство. А голова парламенту Андрій Парубій не звернув уваги на скарги й відмовився від повторного проведення процедури.

“Ми показали це спікеру Парубію й очікували адекватної реакції, згідно з регламентом, але він апелював до того, що йому ближче, – бісівських сил… Мабуть, цей заклик до бісів почули окремі нардепи з” Народного фронту “, вони впізнали себе, і ці бісівські сили вселилися сьогодні в окремих депутатів”, – сказав опозиціонер.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон, який зобов’язує Українську православну церкву Московського патріархату в своїй назві вказати приналежність до Російської православної церкви. Відразу після голосування в парламенті сталася бійка – нардеп з Народного фронту Юрій Береза ​​накинувся з кулаками на представника Опозиційного блоку Нестора Шуфрича.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet