Україна припиняє оформлення віз у міжнародних аеропортах

Новини України

В Україні з 1 січня 2019 року не будуть оформляти візи для іноземців в міжнародних аеропортах.

Україна з 1 січня 2019 року припинить оформлення віз для іноземних громадян в міжнародних аеропортах. Про це повідомив державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заєць в інтерв’ю виданню Лівий берег, опублікованому в п’ятницю, 21 грудня.

За словами дипломата, з 1 січня припиняється оформлення віз в міжнародних аеропортах і розширюється функціонал електронної візи.

Як повідомив Заєць, в МЗС визнали, що оформлення віз в аеропорту – несучасна і неефективна методика, оскільки частина іноземців не говорить англійською, частина іноземців не має банківської картки, якою можна сплатити консульський збір.

Зазначається, що тепер функціонал електронної візи буде розширено за рахунок збільшення кількості держав, громадяни яких зможуть її оформити, а також розширюється перелік підстав для її видачі.

“Зараз підставою є тільки туристична або ділова поїздка. З 1 січня до цього додаються також лікування, приватні поїздки для відвідування родичів. Додаються візи для журналістів. Отже, електронними візами ми перекриваємо практично всі неімміграційні типи подорожей”, – зазначив дипломат.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2019 року підвищується вартість оформлення електронних віз з 65 до 85 доларів.

Як повідомлялося, в квітні Україна видала першу електронну візу іноземцю. Її отримав громадянин Таїланду.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet