Порошенко привітав українців із Різдвом

Новини України

Глава держави Петро Порошенко привітав українців із Різдвом за григоріанським календарем – 25 грудня.

Президент Петро Порошенко привітав українців, які святкують Різдво за григоріанським календарем. Про це в понеділок, 24 грудня, повідомляє прес-служба президента.

“Ми з вами були свідками народження автокефальної Православної церкви України, а сьогодні тут зібралися католики і протестанти. Я хочу подякувати вам за вашу підтримку в отриманні незалежної від Москви і визнаною світовим Православ’ям української церкви”, – сказав Порошенко.

Глава держави підкреслив, що в Україні “немає і не буде державної церкви”. При цьому він зазначив, що є “справжня релігійна свобода, яку ми всі дбайливо зберігаємо”. “При всій різноманітності нас об’єднують Україна й віра в народження та воскресіння Господа нашого Ісуса Христа”, – додав президент.

Глава держави в зверненні до українців зазначив, що “хоча нам загрожує ворог, хоча нашу країну і наш народ хочуть поневолити, у нас немає страху”.

“Я вірю, що з Ісусом ми обов’язково переможемо ненависть і зло, бо Христос народився і на землі – мир. Різдво – це свято надії на краще, воно оповите таємничістю і родинним теплом. У Віфлеємській печері Господь прийшов у цей світ і почав свій земний шлях заради нашого спасіння”, – заявив Порошенко.

“Бажаю вам від ангелів – радості, від пастухів – подиву, від мудреців – прозріння, а від народженого Бога – миру і любові. Щасливого Різдва і веселих свят!” – побажав українцям президент.

Як відомо, в Україні відзначають два Різдва – за григоріанським (25 грудня) і за юліанським календарем (7 січня). Обидві дати є державними вихідними.

Раніше повідомлялося, що в Колумбії запустили різдвяний поїзд, а в одному з міст Китаю заборонила Різдво.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet