Супрун розповіла, чи варто лікуватися алкоголем

Новини України

У вживанні алкоголю великої користі для здоров’я немає, зазначила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я.

Алкогольні напої ні в вигляді настойок, ні у вигляді крапель неефективні і лікувальних властивостей не мають. Про це в неділю, 23 грудня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

За її словами, вживати алкоголь для профілактики або лікування хвороб – нерозумно.

“Цілющі властивості має не джин, а саме безалкогольний тонік. У його складі є речовина хінін, яку давно використовують в медицині. Виявлення лікувальних властивостей хініну в 17 столітті, а в подальшому лікування малярії за допомогою цієї речовини – приклад успішного застосування хімічної сполуки в боротьбі проти інфекційного захворювання”, – пише Супрун.

Говорячи про історію створення популярного зараз коктейлю, в.о. міністра охорони здоров’я наголосила, що його придумали британські офіцери в Індії, яким не подобалася гіркота тоніка і які додали до напою воду, цукор, лимон і джин.

“Більшість тоніків, які можна придбати в магазині, містять невелику кількість хініну, і вони не настільки гіркі, як традиційний напій. Щоб отримати відповідне дозування хініну проти малярії – потрібно випити далеко не один коктейль. Всі можливі позитивні ефекти, які містить в собі алкоголь, в кінці кінців перекриваються його згубними властивостями”, – стверджує Супрун.

Раніше Супрун розповіла, як боротися зі стресом і реагувати на критику.

Регулярно їсти червоне м’ясо шкідливо – Супрун


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.