У КВУ назвали головних прогульників Ради в грудні

Новини України

У грудні 17 народних депутатів не проголосували жодного разу, а 61 нардеп пропустив 90% голосувань.

Більше половини – 252 народних депутати – пропустили понад 50% голосувань Верховної Ради в грудні, з яких 61 – більш як 90% голосувань. Про це в понеділок, 24 грудня, повідомляє Комітет виборців України.

Зазначається, що 17 нардепів взагалі жодного разу не проголосували в грудні.

Нульові показники голосувань – у Євгена Мураєва, Семена Семенченка, Дениса Омеляновича, Миколи Фролова, Юрія Солода, Гліба Загорія, Романа Зварича, Петра Сабашука, Ігоря Шкірі, Віталія Чепиноги, Дмитра Яроша.

Жодного разу не проголосували депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, а також В’ячеслав Костянтинівський і Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, і Надія Савченко, яка утримується під вартою.

Частина депутатів проголосували лише кілька разів на місяць. Серед них Дмитро Добкін (взяв участь в 0,3% голосувань), Михайло Поплавський (1%), Андрій Білецький (2%), Вадим Рабинович (2%), Костянтин Жеваго (2%), Віталій Купрій (2%), Наталія Королевська (4%), Сергій Льовочкін (7%), Михайло Добкін (10%).

Найвищі показники голосувань у Віктора Пинзеника (100% голосувань), Михайла Бондаря (99%) і Івана Спориша (99%).

Всього в грудні відбулося 12 пленарних засідань ВР, на якому було проведено 335 голосувань.

Раніше в КВУ повідомили, що інтенсивність голосування нардепів нинішнього скликання в Раді з кожним роком істотно зменшується.

Також у громадянській мережі Опора повідомили, що в середньому український депутат пропустив кожне п’яте голосування.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.