Гройсман: Україні потрібна нова модель економіки

Новини політики

Глава уряду перерахував, що потрібно зробити в економіці, аби українці відчули поліпшення.

Незважаючи на зростання, Україні потрібна нова модель економіки. Про це на засіданні уряду в четвер, 27 грудня, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Ми вже маємо майже два з половиною роки економічне зростання. Ми розуміємо, що це досить хороші сигнали, які дає національна економіка в тому, що вона починає відновлюватися. Я також розумію, що це зростання поки слабо відчутне для українських громадян. Тому завдання – прискорити зростання. Нам потрібні інвестиції, модернізація, зміна моделі економіки. Ми запустили низку інструментів, які кожен місяць і рік будуть давати чіткі результати”, – сказав прем’єр.

Він додав, що необхідно також вводити інновації в економіці, поліпшити легкість ведення бізнесу, забезпечити приплив інвестицій в державні підприємства, впроваджувати нові стандарти профтехосвіти, модернізувати інфраструктуру.

Гройсман зазначив, що пріоритетом для уряду залишається питання розвитку національної економіки та забезпечення фінансової стабільності в наступному році.

У свою чергу, перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час засідання заявив, що за підсумками 2018 року українська економіка зросте більш ніж на 3%.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet