“НЕ ПІДНІМАТИ ТАРИФИ НА ВОДУ НЕ МОЖНА…”

Публікації Трибуни Праці

 

 

На розгляд сесії районної ради на початку листопада адміністрація КП ІРР “Іванківводоканал” винесла  питання про намір підняти в черговий раз тарифи на водопостачання і водовідведення. Але депутати рішення про підвищення ціни на воду з 1 грудня 2018-го не прийняли. Керівнику підприємства було запропоновано пошукати всі можливі шляхи здешевлення водозабезпечення у селищі і спробувати ефективно управляти підприємством: і щоб воно не було збитковим, і щоб за його збитки не відповідали споживачі.

І все-таки: чому виникла потреба у підвищенні ціни на воду? На це та інші запитання прошу відповісти начальника КП ІРР “Іванківводоканал” Ігоря Васильовича ЯРЕМЕНКА.

– Насамперед скажу, що наше підприємство завжди було збитковим. А це тому, що тарифи ніколи не відповідали реальним затратам. Нині в людей встановлені лічильники, які не рахують 100 процентів витраченої води. Дехто з місцевих жителів вважає, що ми не знаємо, скільки її витрачається? Це неправда. На підйомі води зі свердловин є лічильники. Але вони механічні, тому часто ламаються: на дні є пісок, який вода час-від-часу виштовхує й виводить їх з ладу. Треба ставити ультразвукові, проте вони дуже дорогі. Потрібні кошти, як і на багато чого іншого.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.