«Підтримай бійця!»

Публікації Трибуни Праці

 

Відтоді, як Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації ( ЦСПР) населення (раніше відомий всім як «Довір’я») було передано до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, нашим пріоритетним напрямком стала робота з учасниками АТО та їх сім’ями.

Цього року ми доклали всіх зусиль, щоб відкрити музей воїнів АТО: Іванківщина має знати своїх героїв. До копіткої роботи долучилися члени ГО «Учасники бойових дій АТО». Сьогодні музей відкрито для всіх. Починаючи з 21 вересня ц.р., тут побувало більше чотирьохсот осіб – школярі, люди старшого покоління і, звичайно,  самі бійці. Фото нагадують їм про ті дні, які забути важко.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Галина БАБИЧ,

директор ЦСПР.

На знімках: голова ГО «Учасники бойових дій АТО» В. Красюн (справа) знайомить з експозиціями музею воїнів АТО в ЦСПР під час його відкриття голову РДА М. Лісогора та очільника профспілки ДП НАЕК «Енергоатом України» О. Лича;  директор ЦСПР Г. Бабич (справа) на засіданні «круглого столу» з учасниками бойових дій на Сході України.