Президентські перегони – 2019

Публікації Трибуни Праці

 

Згідно із законодавством, вибори президента України проводяться в останню неділю березня на п’ятий рік повноважень чинного глави держави. Таким чином, дата чергових виборів – 31 березня 2019 року.

Не пізніше, ніж за 90 днів до вищевказаної дати повинна початися виборча кампанія. Вже 30 грудня Центральна виборча комісія України оголосить про початок процесу обрання президента країни.

31 грудня 2018 року – старт виборчого процесу, початок висунення кандидатів від партій і реєстрація кандидатів­самовисуванців.

Передвиборна агітація кандидатів на пост президента стартує з моменту подачі документів у ЦВК і триватиме до 00:00 30 березня 2019 року.

4 лютого 2019 року – останній день для подачі документів від кандидатів у Центрвиборчком.

До 9 лютого 2019 року процес реєстрації кандидатів в ЦВК завершиться, на підставі чого буде складено офіційний список кандидатів на президентський пост.

 

РОЗЦІНКИ ВАРТОСТІ ГАЗЕТНОЇ ПЛОЩІ В «ТРИБУНІ ПРАЦІ»

на період проведення передвиборної агітації по виборах Президента України 31 березня 2019 року

На підставі частини 6 статті 60 Закону України «Про вибори Президента України» встановити для другої­сьомої сторінок газети розцінку в розмірі 9 гривень за квадратний сантиметр та для першої сторінки в розмірі 15 гривень – для агітаційних матеріалів у формі звітів про публічні дебати, дискусії, “круглі столи”, прес­конференції, інтерв’ю, а також для авторських статей, політичної реклами, нарисів, інших публікацій та повідомлень про кандидатів на пост Президента України, статей про партії, які висунули свого кандидата, та аналогічних публікацій в інших формах (вітань тощо), що не суперечать Конституції та законам України, – як середньоарифметичне значення розцінок за комерційну рекламу (рекламу, розповсюдження якої має на меті отримання прибутку) за останні три квартали 2018 року на різних за вартістю сторінках газети «Трибуна праці».

Примітка. Розмір такої публікації на 1 стор. не має перевищувати 40 відсотків її корисної площі.

Наказ по редакції № 20 від 17 грудня 2018 року.