Для ЗСУ побудували новий навчальний комплекс

Новини України

На базі комплексу може одночасно займатися до трьох рот бійців вдень і одна рота під час проведення занять вночі.

На Яворівському військовому полігоні в Львівській області завершено будівництво навчального комплексу під назвою Бій в населеному пункті. Про це повідомив Український мілітарний портал в понеділок, 31 грудня.

Зазначається, що тендер на будівництво навчального комплексу був оголошений в травні 2018 року. Витрати склали майже 40 млн гривень.

На базі цього навчального комплексу може одночасно займатися до трьох рот бійців вдень ​​і одна рота під час проведення занять вночі.

“Серед занять, що плануються проводитися на цьому навчальному місці: оборона і наступ в умовах населеного пункту, патрулювання в умовах населеного пункту, виконання пошукових операцій в населеному пункті, дії на техніці в умовах населеного пункту, проведення інших практичних занять за різними темами”, – йдеться в повідомленні.

Раніше на Донбасі провели перевірку боєготовності сил протиповітряної оборони. Свої дії відпрацьовували розрахунки зенітно-ракетних комплексів Бук-М1.

Також в Україні відбулися ротні тактичні навчання морських піхотинців і військовослужбовців оперативного резерву першої черги.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet