Шановні жителі Іванківського району!

Публікації Трибуни Праці

 

 

Щиро вітаю вас з новорічними святами! Зимові святкування, що наближаються, завжди приносять передчуття чогось незвіданого і, водночас, цікавого. Переддень Нового року також є чудовою нагодою привітати один одного, згадати все, що вдалось зробити у році, який добігає кінця, окреслити плани на майбутнє.

2018 рік був насиченим на важливі події для всієї України, для Іванківського району і для компанії «Енергоатом». Ми, українські атомники, працювали з повною віддачею, стабільно забезпечуючи виробництво понад половини електроенергії в енергобалансі держави. І які б завдання та виклики не постали перед нами наступного року, наша місія буде незмінною – забезпечувати Україну електроенергією, гарантуючи при цьому найвищий рівень безпеки.

Нехай ці святкові дні стануть початком нових можливостей і позитивних подій для нашої держави, для вашого району і кожного його жителя, а 2019 рік хай буде роком злагоди та миру, вагомих досягнень і справжніх перемог українців. Від усього серця бажаю, щоб свята подарували всім іванківцям атмосферу радості та піднесення, надали прекрасну можливість відпочити в родинному колі, в оточенні близьких людей та стали джерелом найбільш приємних почуттів.

Зичу всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, тепла і затишку в оселях!

Президент НАЕК «Енергоатом» Ю.О. Недашковський.