ОБЛАДНАЛИ ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ

Публікації Трибуни Праці

 

Колектив державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс» презентував жителям Поліського краю рекреаційну зону відпочинку на автотрасі міжнародного значення Київ – Мінськ поблизу смт Іванків.

Облаштування рекреаційних об’єктів підвищує не лише туристичну привабливість регіону, екологічну культуру громадян, а й має велике соціальне значення. Маємо надію, що зона відпочинку стане в нагоді для тих, хто подорожує автомобілем і потребує відпочинку в дорозі. Водночас і значна кількість місцевих мешканців матиме можливість активно і комфортно провести вільний час в спеціально облаштованій зручній альтанці, безпечно використовувати місце для ропалювання багаття, помилуватися величчю красеня  наших лісів – лося.

До речі, аналогічної скульптури в Україні немає. Тому скажу кілька слів про неї.

З давніх часів люди поклонялися цій тварині. Її вважають і досі символом лісу й дикої природи. Тож працівники ДП «СЛП «Київоблагроліс» і встановили  в згадуваній рекреаційній зоні скульптуру цього  красеня – як символ споконвічної природної могутності Полісся.

Над її виготовленням працював скульптор Сергій Тимофійович Горобець, який з 2003 року професійно займається виготовленням скульптурних композицій будь-якої складності. Його роботи відомі в багатьох містах Київщини, зокрема в Богуславі, Миронівці, Бучі.

Лісівники нашого підприємства постійно намагаються створювати всі умови, щоб ліс був максимально доступним і привабливим для людей. Весною в цій рекреаційній зоні планується обладнання спортивного майданчика, встановлення шпаківень тощо.

Всі бажаючі можуть взяти участь в подальшому облаштуванні зони відпочинку.

Світлана  МОСОЛОВА,

інженер лісового господарства ДП «СЛП «Київоблагроліс».

На знімках: так виглядають деякі елементи цієї рекреаційної зони.

Фото Павла СМОВЖА.