10 ВІДСОТКІВ ВІД ЦСВЯП: ПОКИ ЩО НІЯКОГО ФІНАНСУВАННЯ НЕМАЄ

Публікації Трибуни Праці

 

 

24 листопада м.р. в статті «Уся надія – на нового губернатора» я писав про те, що в облдержадміністрації відверто гальмується фінансування об’єктів соціального призначення, на які, згідно з відповідним законом України, мають надходити кошти від НАЕК «Енергоатом» у розмірі 10 відсотків кошторисних затрат на будівництві ЦСВЯП у зоні відчуження. Голова Іванківської РДА М.Є.  Лісогор розповідав тоді, що новопризначений очільник КОДА О.Д. Терещук обіцяв втрутитись у цю «волокиту», щоб фінансування відбувалося напряму в райони та м. Славутич – так, як передбачено в Договорі з «Енергоатомом».

Номер «Трибуни праці» з цією публікацією та своїм супровідним листом я одразу ж послав поштою в КОДА персонально на ім’я О.Д.Терещука. Проте ніякої відповіді редакція так і не отримала.

Після тих обіцянок губернатора минуло вже понад два місяці – час достатній, аби розібратися в даному питанні й вжити обіцяних заходів.   Сьогодні ми вже маємо другу половину січня нового 2019 року, а віз і нині там: з цих грошей у район не надійшло жодної копійки!

Правда, з’явилось ще одне розпорядження голови ОДА. Про це – в матеріалі, опублікованому 10 січня ц.р. на інформаційно-аналітичному порталі  «КиевВласть». Ось він.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.