Катання на снігоході закінчилося трагедією

Публікації Трибуни Праці

 

Вдень 11 січня до оперативно-диспетчерської служби Іванківського району надійшло повідомлення від національної поліції про те, що поблизу с. Страхолісся під час катання на снігоході по Київському водосховищу провалилися під кригу три чоловіка. Один врятувався самостійно, а двоє вибратися на поверхню не змогли.

За уточненою інформацією, орієнтовна відстань від місця провалу під кригу до берега складає 2 кілометра, за інформацією рибалок орієнтовна глибина – 10 метрів.

12 січня було розпочато пошукову операцію, на яку залучено рятувально-водолазне відділення з м. Вишгород, водолазну групу Мобільно-рятувального центру ДСНС України, рятувальників з м. Чорнобиль та Іванківського РС ГУ ДСНС. Також свою допомогу у пошуках надавала національна поліція та чоловік, який зміг врятуватися самостійно. Тоді ж до пошуку зниклих було залучено 27 чоловік особового складу ДСНС та два катери на повітряній подушці «Марс». Тіло одного зі зниклих чоловіків було піднято на поверхню.

Як повідомили нам в РС ГУ ДСНС в Київській області, другого чоловіка поки що не знайшли. Його родичі підключили до пошукової роботи приватних водолазів…

(За матеріалами ГУ ДСНС

 України в Київській області).