В “ЛНР” два міста залишилися без води

Новини України

Сталися аварії на магістральних водоводах в Ровеньках і Золотому-5. Ремонтні роботи ще не починалися.

У Луганській області міста Ровеньки і Золоте-5, які контролюються сепаратистами “ЛНР”, залишилися без водопостачання в результаті аварій на водопроводах. Про це повідомило так зване “МНС” у неділю, 27 січня.

“У зв’язку з поривом на магістральному водоводі Молодогвардійська насосна станція – місто Ровеньки припинена подача води споживачам міста Ровеньки до усунення аварії”, – йдеться в повідомленні.

Також стався порив водоводу Первомайськ-Золоте-5, після чого була повністю припинена подача води міста Золоте-5, що знаходиться біля лінії зіткнення.

Ремонтні роботи заплановані на 28 січня.

Також в результаті різних аварій скорочена подача води споживачам в населених пунктах Красний Луч та Антрацит – на 40%, Петровське – на 50%, Перевальськ – на 20%.

Точна кількість людей, що залишилися без водопостачання, не повідомляється.

Крім того, в “ЛНР” близько 860 абонентів залишилися без електропостачання в результаті аварій через сильний вітер. Немає світла в селищі Ленінське, і селах Христове і Обозне.

Раніше повідомлялося, що Лисичанському водоканалу відключили електрику. Без води можуть залишитися тисячі жителів Лисичанська. Також може зупинитися робота місцевої котельні.

Також повідомлялося, що в російській Самарі прорвало трубу з гарячою водою. Постраждали 11 осіб, чотирьох госпіталізували. Без опалення залишилися майже 500 будинків, 17 дитячих садків, 15 шкіл та дев’ять медустанов.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet