Гройсман відправиться з візитом до Норвегії

Новини України

Однією з центральних подій візиту прем’єра в Осло стане українсько-норвезький бізнес-форум.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідає з візитом Норвегію. Про це повідомляє урядовий портал в неділю, 27 січня.

Зазначається, що поїздка глави уряду відбудеться вже завтра.

“Під час міжнародних зустрічей економіка і бізнес є великим компонентом. У понеділок я буду перебувати в Осло, будемо обговорювати подальші можливості співробітництва”, – сказав Гройсман.

Зазначається, що цей візит покликаний сприяти зміцненню українсько-норвезького співробітництва в політичній, торговельно-економічній, інвестиційній та інших сферах, налагодженню прямих контактів між представниками ділових кіл двох країн. Одним з центральних подій візиту стане українсько-норвезький бізнес-форум.

Гройсман зазначив, що для України питання залучення інвестицій є одним з пріоритетів. А його реалізація складається в реалізації умов для інвестування.

Раніше повідомлялося, що Норвегія інвестує до 400 млн євро у відновлювану енергетику в Україні. Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін.

Також стало відомо, що за 2017 рік товарообіг України з Норвегією зріс на 32,1%, а український експорт збільшився на 36,4%.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet