ПОВЕРНУТЬ ГРОШІ ЗА СІЧЕНЬ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Незадовільна робота «реформованої» (до гіршого!) і приватизованої вже (!) «Укрпошти» викликає обурення  і в багатьох жителів нашого району. (Подібна ситуація – у всіх областях України!..). Наведу кілька прикладів лише стосовно «Трибуни праці», яка доставляється передплатникам вкрай погано – неоперативно.

Кілька днів тому подзвонили в редакцію медики: в Іванківський ЦПМСД не приносять нашу газету, хоч виписана вона сюди на півроку. В результаті з’ясування причин виявилось, що в Бородянському центрі поштового зв’язку №4 «забули» оформити замовлення тільки по селищу Іванків на 21 передплатника!.. Саме тому  в січні такій кількості людей (сюди входять і установи, як бачимо) і не доставляли райгазету.

А декому з іванківців приносили її  чомусь досі через тиждень…

У деякі села, в т.ч. Термахівку та інші, пошту завозять раз на тиждень – по четвергах. А райгазета виходить по суботах. Тож листоноші приносять її передплатникам фактично через тиждень. Де вони є, ці героїчні листоноші, бо за копійки працювати не всі хочуть…

У Блідчу поштова машина з райцентрівським експедитором приїжджає двічі на тиждень. Але оскільки листоноші сільського немає, то людям треба йти на зустріч з «автолистоношею» самим. Та  не всі це можуть робити: село має протяжність понад 4 км, а для стареньких  здолати навіть півкілометра – проблема…

Ось такі в нас «реформи» в системі поштового забезпечення громадян України!

Стосовно згадуваних 21 передплатника «Трибуни праці» з Іванкова, то за січень їм пообіцяли повернути гроші й уже справно доставляти нашу газету з лютого.

Павло СМОВЖ.