У “чорний список” України потрапили ще 13 російських книг

Новини України

Держкомтелерадіо заборонило ввезення низки дитячих книг і творів Сергія Довлатова, Микити Непряхіна, Андрія Шарія.

Держкомтелерадіо відмовило ввезти в Україну ще 13 книг, аргументувавши тим, що вони містять ознаки пропаганди держави-агресора. Про це повідомляє прес-служба комітету.

Зокрема, Держкомтелерадіо відмовило ТОВ Дрес Шоу, ТОВ Етніктрейд, ТОВ Якабу Трейд, ТОВ Форс Україна, ТОВ Перо і ТОВ Видавництво Махаон-Україна у видачі дозволів на ввезення з території Росії 13 книг, в яких “присутні ознаки пропаганди”.

Комітет не дозволив ввезення низки дитячих книг, серед яких підручник з англійської мови для школярів російського видавництва Р-Плюс, розмальований прапорами збройних сил РФ.

Також серед заборонених книги: Микити Непряхіна “Переконуй і перемагай. Секрети ефективної аргументації” (з пропагандою комуністичної ідеології), Е. Торчинова “Шлях вкрай: Релігії світу. Психотехніка і трансперсональний стан” (пропагує РФ), журналіста Андрія Шарія “Балкани: околиці імперій “(пропагує РФ).

Також заборонили ввезення книги творів Сергія Довлатова видавництва Азбука Аттікус, тому що вона містить передмову, в якій “пропагується відомий українофоб Сергій Безруков”, який внесений до списку осіб, що створюють загрозу національній безпеці України.

Раніше повідомлялося, що в переліку заборонених для ввезення в Україну книг 92 видання.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet