ПОВЕРТАЄМО БЕЗРОБІТНИХ ДО ПРОДУКТИВНОЇ ПРАЦІ

Публікації Трибуни Праці

 

Протягом 2018 року послугами Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості скористались 1019 осіб, які шукають роботу. Серед них 52,7 відсотка становили жінки, 38,4 відсотка – молодь віком до 35 років, 62,3 відсотка – особи, які проживають у сільській місцевості. Всього протягом січня–грудня 2018 року працевлаштована за направленням служби зайнятості 451 особа.

Завдяки активній співпраці з роботодавцями, у 2018 році на 24,2 відсотка порівняно з 2017 роком збільшилась кількість заявлених вакансій. Всього 132 роботодавці, з якими співпрацює Іванківська районна філія Київського обласного центру зайнятості, поповнили базу вакансій на 678 одиниць. Крім того, збільшилась питома вага поданих вакансій із заробітною платою, вищою за мінімальну.

Серед пріоритетних напрямків роботи Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості щодо сприяння зайнятості населення є розвиток підприємницької ініціативи серед безробітних, завдяки якому безробітні громадяни повертаються до продуктивної праці. За рахунок виплати одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 3 особи започаткували власну справу. Колишні безробітні вирішили спрямувати свої сили на реалізацію різноманітних бізнес-ідей, а саме: вирощування овочів, ательє з пошиву одягу та лісопильне виробництво.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 125 осіб проходили професійне навчання.

Одним з основних видів тимчасової зайнятості населення є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. У 2018 році до участі в таких роботах за направленням служби зайнятості залучено 216 осіб.

З метою інформування населення проведено виїзні акції служби зайнятості в 13 сіл району спільно з представниками управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України, бюро безоплатної правової допомоги, Центру соціально-психологічної реабілітації населення, органів місцевого самоврядування.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості особисто та за телефоном (04591) 5-51-36.