Суд не зміг оголосити рішення у справі Супрун

Новини України

Оголошення рішення через велику кількість документів перенесли на наступний після сьогоднішнього день.

Окружний адміністративний суд Києва відклав оголошення рішення за клопотанням про скасування заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Про це в понеділок, 11 лютого, повідомляє LB.ua.
“Суддя Каракашьян закрив засідання і оголосив, що у зв’язку з великим обсягом матеріалів справи рішення про клопотання оголосить вже завтра”, – пише видання.
На засіданні були присутні заступники Супрун, а також міністр інфраструктури Володимир Омелян і міністр юстиції Павло Петренко.
Також прийшов народний депутат Ігор Мосійчук, який подав позов на усунення Супрун від обов’язків міністра.
Під час засідання адвокат міністра підкреслив, що позивач ніяк не довів подвійне громадянство Супрун, представивши замість доказів скриншоти сайтів, де написано, що Супрун нібито не здала другий паспорт. Разом з тим подвійне громадянство в будь-якому випадку не є підставою для звільнення виконувача обов’язків міністра, так як на неї не поширюється дія закону про держслужбу.
У свою чергу, Мосійчук попросив суд відмовити в задоволенні клопотання Мін’юсту і заявив, що надасть докази подвійного громадянства Супрун “на наступних засіданнях”, а також додав, що вона використовувала паспорт іншої країни в закордонних поїздках.
Після закінчення засідання Супрун виступила перед пресою із заявою. Вона зазначила, що на нинішній момент робота МОЗ заблокована. За її словами, є деякі термінові документи, у тому числі про відправку тяжкохворих на лікування за кордон, яке ніхто не може підписати.

Заява в.о. міністра охорони здоров’я доктора @usuprun після засідання Окружного адміністративного суду м. Києва #підтримуюСупрун#новини#Українаpic.twitter.com/ms6PYeWcCv

— Міністерство охорони здоров’я України (@MoH_Ukraine) 11 февраля 2019 г.

Як повідомлялося, 5 лютого Окружний адмінсуд Києва ухвалив рішення про тимчасову заборону Супрун виконувати повноваження міністра охорони здоров’я у зв’язку з наявністю у неї іноземного громадянства і перевищення термінів перебування на цій посаді людини, що не має українського громадянства.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.