До Києва прибула рекордна кількість нелегалів з РФ

Новини України

У Києві в 2018 році виявили рекордну кількість нелегальних мігрантів. Найбільше за фактом нелегального перебування затримувалися громадяни Росії, Бангладеш та Азербайджану.

У Києві торік виявили рекордну кількість нелегальних мігрантів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київської міськради Олександр Пабат.

Він додав, що удвічі частіше за фактом нелегального перебування в Києві затримувалися громадяни Росії, як ніколи раніше прагнули в/через Україну громадяни Бангладеш, стабільно високий показник міграції серед громадян Азербайджану.

“За 11 місяців 2018 втечу в/через українську столицю намагалася здійснити 1101 особа. Для порівняння, у 2017 році Державна міграційна служба зафіксувала 957 нелегалів, в 2016 – 575, 2015 – 313, в 2014 році – всього 182 громадян інших держав, які прибули в Київ без дотримання процедури в’їзду”, – зазначив Пабат.

За словами Пабата, рідше мігрували протизаконним шляхом громадяни Узбекистану, Грузії та В’єтнаму.

Як повідомлялося, зі Словаччини депортують сімох українців. Словаччина найближчим часом витурить сімох українців, які незаконно працювали на будівництві в місті Кошице. Також повідомлялося, що в Україну зі Швейцарії екстрадований громадянин, який розшукувався за шахрайство в особливо великих розмірах.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet