– ЯК ЗВАТИ ТЕБЕ? – ЧЄЛОВЄК!..

Публікації Трибуни Праці

 

 

Не повірите, але саме таке ім’я – Людина (тільки російською мовою –  Чєловєк)  вирішив взяти собі минулого року житель столиці, якого при народженні нарекли Віктором. Що спонукало чоловіка піти на такий крок? Невідомо.

Як повідомляють різні інформаційні джерела, в Києві з кожним роком більшає осіб,  котрі звертаються до місцевих відділень РАЦСу з метою зміни імен. Й нерідко  – на більш екзотичні. Скажімо,  Віталій став Сальвадором, Данило – Даніелем, Сергій – Хакон­Сігрслі, Максим – Діонідом, Тарас – Рагнаром; Оксана – Онні, Богдана – Джоєю, Єлизавета – Климентиною,  Євгенія – Дженіфер, Нонна – Нікою, Анастасія – Аполлінарією, Ася – Шейлою, Юлія – Ельлеєю. А вже згадуваний Віктор – Чєловєком… І цей список набагато довший. В кожному, окремо взятому, випадку, – свої причини і своя життєва історія: комусь не подобається ім’я, дане батьками, інший хоче «осучаснитись», ще хтось наслухався астрологів про те, як впливають на нього зірки чи що воно означає. А комусь кортить хоч якось самоутвердитися в суспільстві й він більш нічого путнього придумати не зміг.

– Чи є такі серед наших земляків – жителів Іванківщини? – запитую начальника Іванківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області Діну Вікторівну Силяву. На що вона відповідає з посмішкою:

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.