НАШІ РОЗДУМИ ПРО ЦЕРКВУ

Публікації Трибуни Праці

 

Ми хочемо відповісти Кравець Валентині Полікарпівні на деякі її запитання та висловити свої думки щодо її роздумів на сторінках  «Трибуни праці».

Церква – це Божий дім. Будувався він на землі громади і за допомогою держави, всього населення і організацій Іванкова. А московська влада, якій зараз служителі церкви цілують руки, колись знищила в Іванкові і костел поляків, і єврейську синагогу, не залишивши навіть православної церкви. Ми думаємо, що багато хто пам’ятає, як службу проводили в хатині біля нашої річки. Це я до того, пані Кравець, що не було в нас вибору: бо дім Божий у нас один на всю громаду.

Перебуваючи в Закарпатті, ми теж бачили, що є там села, де віруючі різних парафій ходять в один храм по черзі за графіком. Служать там два батюшки. Вони призначені служити Богу і поважати громаду. Ми знаємо, що в Храмі Гробу Господнього моляться не тільки різні парафії, а й віруючі різних релігій. Єврейські віряни, на землі яких стоїть цей храм, не кажуть їм збирати гроші і будувати храми у своїх державах. Бо Бог розділив народи й держави на мови і заповідав любити ближніх своїх. І не викопують вони, шановна пані Кравець, “топор войны”.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

З повагою – сестри Верес:

Катерина Павлівна і Поліна Павлівна.