ЩЕ Й ОТРИМАВ БЛАГОСЛОВІННЯ ПАПИ РИМСЬКОГО…

Публікації Трибуни Праці

 

Дивовижне зцілення чи вчасне й фахове втручання лікарів?

 

Цей сюжет   програми «Стосується кожного» з А. Данілевичем, що транслювався 1 лютого  ц.р. по «Інтеру», схвилював і порадував, безсумнівно, дуже багатьох  людей  не тільки в нашому районі. Адже мова –  не лише про успішний  кінцевий результат неймовірної історії, що трапилась з маленьким жителем нашого Іванкова. Йшлося про безмежну й  щиру людську доброту,  всеперемагаюче милосердя.

…У 5 місяців Владику діагностували смертельну онкологічну хворобу – нейробластому. Діагностика в Польщі, а потім  тривале лікування хіміотерапією в Україні, що  не дало позитивного результату. Українські лікарі розводили руками і відмовлялися робити операцію, вже «махнувши рукою»… У два з половиною роки хлопчика перевели на паліативне лікування, призначивши морфін, щоб полегшити дитині нестерпний біль.

Диво сталося напередодні Нового 2018 року. Насамперед – завдяки волонтерам з Італії – членам благодійної асоціації «Мondo in Cammino». Які вже багато років допомагають  важкохворим  дітям  по всьому світу, в т.ч. й з нашого регіону – потерпілим від Чорнобильської катастрофи. Це саме вони, дізнавшись про ситуацію з Владиком, швидко зібрали необхідні для його обстеження 9 тисяч євро та знайшли в Туреччині  клініку,  лікарі котрої погодились  рятувати життя  хлопчика.

 Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.