ТОДІ МАЛО ХТО З ДІТЕЙ ДИВИТИМЕТЬСЯ В СТОРОНУ БАРІВ…

Публікації Трибуни Праці

«Шановні друзі, жителі Іванкова та Іванківського району.

Цікавить ваша думка з приводу такого питання. Як ви гадаєте, чому в Іванкові та районі залюбки підтримуються та приймаються проекти, які перевищують десятки мільйонів гривень, та не звертається увага на проекти й прості звернення, пропозиції людей в рази меншим бюджетом??? А користь просто не підлягає порівнянню.

Приведу приклад, пов’язаний з розвитком спортивної культури в нашому районі. Чому спорту? Тому, що компетентний в цій галузі. Якщо хоча б раз виділити на розвиток спорту в районі 1 000000 грн., а не 30 000 тис., то вже через два роки про Іванківський район будуть знати в різних куточках інших областей нашої країни!.. І, повірте мені, мало хто з наших дітей захоче дивитись в сторону барів та нездорового способу життєдіяльності, а знатимуть, що таке характер і справжні життєві цінності та принципи!!

На ці гроші можна було б закупити весь необхідний спортивний інвентар. Так, саме весь необхідний інвентар, а не ганебні 5% від необхідного. А також – спортивне екіпірування (яке повинно бути різноманітним і повноцінним), оскільки наші діти та дорослі представляють наш з вами район і є нашою гордістю!!!

А ще можна організувати підвезення дітей з сіл району, тому що всі мають право на розвиток та на краще життя. Також на постійній основі надавати фінансову підтримку на харчування під час змагань, а не бутерброди домашнього вищого ґатунку від батьків… Та робити все, щоб діти мали змогу як можна більше брати участь у різних змаганнях на всіх рівнях. Буде конкуренція, буде розвиток!

А поки, вибачте на слові,  наш з вами район – справжній спортивний «бомж».  Якщо чесно, мені за це дуже соромно. Тому, скажіть, будь-ласка, яка ваша думка з приводу того, що десятки мільйонів гривень виділяються «на цемент» і тільки декілька тисяч – на справжній розвиток спорту?..

…Люди, те що привезли штучне зелене покриття на футбольне поле ( надіюсь, його все-таки постелять), то є дуже круто,справді! І те, що приведуть до ладу стадіон, також добре. Але ж  інші питання постають!..».

Олександр ШУМАК.