Увага, фотоконкурс!

Блог редактора

 

Редакція «Трибуни праці» оголошує конкурс фотографій під назвою «Діти. Цікавий ракурс». Ми публікуватимемо в газеті світлини з оригінальним сюжетом, які надаватимуть нам батьки дітей віком, як плануємо, до 10-12 років під аналогічною назві конкурсу рубрикою. А до Дня Іванкова (21  вересня) компетентне журі, до якого запросимо відомих у районі фотомайстрів, підіб’є його підсумки.

Переможця очікуватиме пам’ятний приз.

Багато років тому  ми вже проводили аналогічний конкурс. Він був успішним і показав: для немалої кількості молодих сімей просто цікаво й навіть престижно зробити незвичне фото свого улюбленого сина чи доньки, яке потім побачать тисячі людей. І дуже багато хто з наших читачів   разом порадіє юній красі, оригінальному ракурсу, незвичній позі чи виразу обличчя, глибинному чи якомусь символічному змісту кожної  світлини.

Зважаючи на те, що в газеті неможливо передати все багатство кольорів і красу світлин, ми розміщуватимемо їх у вільному доступі на сайті «Трибуни праці» в інтернеті. Кожне таке фото також буде «візитівкою» (на першому плані) анонсів чергових випусків райгазети, які ми постійно розміщуємо в популярних місцевих спільнотах Фейсбуку.

Цим самим ми не лише подаруємо кожному герою таких фотографії та їх батькам приємність споглядання цікавого зображення, а й робитимемо внесок у формування «родзинок» сімейних архівів.

А ще ця акція несе в собі значний «виховний момент». Адже прищеплює небайдужим батькам-фотографам не лише бажання пильніше спостерігати за своїм чадами, бути уважними до їх емоцій, а й бачити за ними глибину якихось почуттів,  розуміти мотиви поведінки тощо.

Також плануємо, що кращі світлини цього конкурсу будуть розміщені – у великому форматі – на виставці фоторобіт, яка традиційно влаштовується на День селища в парку чи  на центральній площі.

Чекаємо вашої активності, шановні земляки!

Павло Cмовж.