Затриманого архієпископа ПЦУ звинувачують в крадіжці

Новини України

На затримання архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента вже відреагувала український омбудсмен Людмила Денисова.

Затриманого в анексованому Криму архієпископа Кримської єпархії автокефальної Православної церкви України Климента в неділю, 3 березня, затримали нібито через крадіжку в церкві. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

“Як мені сказали в черговій частині, був дзвінок з повідомленням, що в Сімферополі в церкві на вулиці Севастопольській щось вкрали. Тобто, хтось нібито подзвонив, що в моїй церкві крадіжка. І тому вони мене затримали на автовокзалі, зняли вже з автобуса. Це все брехня. Оскільки про те, хто я, вони дізналися, тільки коли привезли в райвідділ. І через 30 хвилин вони придумали таку версію”, – розповів архієпископ.

Український омбудсмен Людмила Денисова намагається зв’язатися з російською уповноваженою з прав людини Тетяною Москальковою.

“Подзвонила Москальковій, поки вона не на зв’язку. Написала їй повідомлення! Буду намагатися з нею зв’язатися. Працюємо”, – заявила вона.

Як відомо, архієпископ Климент планував відвідати судовий розгляд справи заарештованого в РФ громадянина України Павла Гриба в Ростові-на-Дону.

Раніше в ПЦУ заявили про погрози священикам, які залишили УПЦ МП.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet