РФ відправила до Керченської протоки бойові катери

Новини України

Кримський міст почали патрулювати бойові катери Росгвардії. Вони оснащені навігаційними і радіотехнічними системами для тривалих маневрів.

Бойові катери Росгвардії БК-16 заступили на охорону чорноморського узбережжя недалеко від незаконно побудованого Керченського мосту. Про це у вівторок, 5 березня, повідомляє прес-служба російського відомства.

“З Севастополя до Керчі перейшли високошвидкісні транспортно-десантні катери Росгвардії БК-16”, – йдеться в заяві Росгвардії.

Зазначається, що катери успішно пройшли ходові випробування в окупованому Севастополі і заступили на “охорону” чорноморського узбережжя.

“Моряки Росгвардії на катерах БК-16 продовжать виконання службових завдань з охорони акваторій”, – додали в російській прес-службі.

БК-16 при складних погодних умовах здатні виконувати маневри на швидкості до 80 км/год. Зазначається, що катери також оснащені навігаційними і радіотехнічними системами для тривалих маневрів.

Як повідомлялося, Чорноморський флот РФ в Криму було піднято за тривогою. Підрозділи армійського корпусу Чорноморського флоту РФ були підняті за тривогою в рамках тактичних навчань у Криму.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet