“За Україну, за її волю, за народ!”

Публікації Трибуни Праці

22 лютого в  РБК відбувся заключний гала-концерт переможців III районного фестивалю-конкурсу військово-патріотичної та стрілецької пісні “За Україну, за її волю, за народ!” Цей уже традиційно щорічний  захід  присвячується пам’яті Героїв, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну.

Відбіркові зональні тури його було проведено напередодні в Сидоровичах, Сукачах, Димарці, Прибірську, Оливі, Розважеві, Шпилях та Іванкові. У  них взяли участь 196 учасників  – від найменших школярів до людей старшого віку.

У фінал журі відібрало 13 номерів у виконанні  феневицького  ансамблю «Козачата», кухарівського  гурту «ТриКорд», Брик Людмили з Підгайного, ансамблю «Водограй» та Олени Шевчук зі Жміївки, Євгенії Комар з Олізарівки, Дмитра Герасименка та Марії Козачини з Розважева, Тетяни Шестакової з Мусійок, Надії Зайченко з Сукачів. А  також виконавців пісень Назара Шульженка й дует у складі Богдана Бірюка та Ліни Згурської, хореографічний колектив «Верес» ДШМ ім. М. Примаченко і танцюристів зразкової хореографічної студії «Л-Стиль» з Іванкова.

На заході були присутні воїни АТО та Світлана Чеканова – мати старшого солдата роти «Карпатська Січ»,  воїна-героя Олега Габорака, який загинув у зоні бойових дій на Сході України.

Усіх учасників  було нагороджено пам’ятними дипломами та солодкими подарунками.

 

Діана КРАВЧЕНКО.

  Фото Павла СМОВЖА.