Спроба підкупу кандидата: в Луценка розповіли деталі затримання

Новини України

Безпосередньо під час дачі грошей кандидату в президенти був затриманий голова однієї з політичних партій.

Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила деталі затримання осіб під час спроби підкупу одного з кандидатів у президенти України. Про це вона повідомила в середу, 6 березня, в Facebook.

“(Правоохоронцями) затримано голову однієї з політичних партій безпосередньо під час надання одному з народних депутатів України – кандидату в президенти України грошових коштів за відмову останнього від участі у виборах гаранта держави”, – йдеться в повідомленні.

За даними Сарган, зазначена особа, спільно з іншим громадянином України, діючи умисно, за попередньою змовою між собою, незаконним способом схиляла кандидата в президенти відмовитися від участі в президентських виборах методом “написання заяви в Центральній виборчій комісії про зняття своєї кандидатури, і пропонувала йому за відмову від участі у виборах як винагороду кошти в сумі 5 млн грн”.

Нині одного із зловмисників затримано безпосередньо під час надання народному депутату – кандидату в президенти грошових коштів в сумі 5 млн грн. На цей час проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення місцезнаходження іншого зловмисника.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці затримали двох осіб, які намагалися вручити долари в еквіваленті 5 млн грн кандидату в президенти Юрію Тимошенку за відмову балотуватися.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш каналhttps://t.me/korrespondentnet