МЗС відреагувало на звинувачення РФ щодо розриву дружби

Новини політики

Київ отримав ноту російського МЗС з 12 сторінками звинувачень в порушенні Україною договору про дружбу, підтвердив Клімкін.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна чинить правильно, розриваючи договір про дружбу з Росією. Так він відреагував на ноту МЗС РФ зі списком порушень Києвом угоди.

“Як бачите, відповісти вони не забарилися: через майже 6 місяців і на 12 сторінок. І всі 12 сторінок про те, що це начебто тільки сама Україна систематично порушувала Договір”, – написав Клімкін у Facebook.

“Наприклад, Угода про асоціацію з ЄС – це, на їхню думку, теж грубе порушення. Як і все, що ми робимо, щоб бути більш демократичними, європейськими і, врешті-решт, по-справжньому незалежними”, – зазначив міністр.

“Значить, все робимо правильно”, – додав глава МЗС України.

Нагадаємо, 3 грудня президент Петро Порошенко вніс у Раду як невідкладний проект законуПро припинення дії Договору про дружбу з Росією. 6 грудня 2018 року Верховна Рада підтримала припинення Договору про дружбу з Росією.

Договір про дружбу був підписаний 31 травня 1997 року і укладений строком на 10 років. Дія договору автоматично продовжується, якщо одна зі сторін не повідомить іншу в письмовій формі про бажання припинити його дію.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet