ПООБІЦЯВ  АКТИВНУ  ПІДТРИМКУ

Публікації Трибуни Праці

Кілька днів тому в РДА проводив прийом громадян народний депутат України Я.Москаленко. Відбулась його розмова і з представниками громадськості району. Зокрема, Микола Василенко та Олег Береговий аргументовано довели Ярославу Миколайовичу необхідність термінового його втручання в процес розподілу КОДА коштів, які вже акумульовані  «Енергоатомом» на будівництво і реконструкцію об’єктів соціального призначення в Іванківському і Поліському районах та м. Славутич.

Наша пропозиція давно відома – прибрати людський фактор (з облдержадміністрації) при розподілі цих коштів. Адже, як уже показала практика, їх намагаються використовувати не за законодавчо визначеним призначенням. Для цього необхідно терміново вносити зміни і доповнення у відповідний закон.

Депутат пообіцяв невідкладно зайнятися вирішенням цієї проблеми й вже через два тижні поінформувати про результати своєї роботи в цьому напрямі. Для цього необхідно буде створити спеціальну робочу групу, до складу котрої ввійдуть і представники нашого району.

Також Я.Москаленко відвідав у той день обидві райцентрівські школи та стадіон «Промінь», які також у його полі зору постійно як об’єкти, що потребують і його підтримки теж.

 

Павло СМОВЖ.

Фото автора.