У Сербії учасники протесту заблокували адміністрацію президента

Новини України

Демонстранти заявили, що не підуть, поки президент не оголосить про свою відставку.

Пікетники в Бєлграді утворили живий ланцюг навколо адміністрації президента країни, щоб не випустити Олександра Вучича з його резиденції, повідомляє державний сербський телеканал РТС.

Демонстранти заявили, що не підуть, поки президент не оголосить про свою відставку.

Перед цим вони прорвалися через захисний паркан, встановлений приблизно в 70 метрах від входу в будівлю, і дісталися до дверей, перед якими знаходиться поліцейський кордон. О 12:30 біля будівлі також були розміщені члени жандармерії.

В цей час президент Сербії зібрав прес-конференцію, на якій засудив вчорашній прорив прихильників опозиції в приміщення державної телекомпанії РТС. Тоді поліції довелося силою прогнати учасників протесту. Під час свого телевізійного виступу Вучич неодноразово називав лідерів опозиції фашистами, хуліганами і злодіями.

Як повідомляється, між пікетниками та правоохоронцями виникали сутички, зокрема, проти деяких демонстрантів застосували сльозогінний газ.

Нагадаємо, учасники протесту в Сербії протягом місяців вимагають відставки Вучича, чесних виборів і вільних ЗМІ. Протести почалися після того, як в листопаді був побитий опозиційний політик.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet