Путін українською мовою нарікнув владі України

Новини України

Глава Російської Федерації заявив, що хотів би запитати керівництво України, чи не бракує їм клепки.

Під час виступу в анексованому Криму президент Росії Володимир Путін заявив, що дії нинішнього українського керівництва наводять на нього острах. Про це в понеділок, 18 березня, повідомляє РБК.
Критикуючи українську владу, Путін вдався до української мови.
“Часом, буває, хочеться запитати по-українськи: “З глузду з’їхав чи що?” (сказано словами української мови. – ред.)”, – сказав глава держави.
Він також зазначив, що з чинною владою України він не може ні про що домовитися.
“Не розуміюся тільки з керівництвом сьогоднішньої України, з яким навряд чи можна зварити кашу і домогтися якогось позитивного результату в наших відносинах”, – підкреслив Путін.
Він також заявив, що українці, які в Росії є третьою за чисельністю етнічною групою, на його думку, не відчувають на собі ніяких утисків.
“Я впевнений на 100%: українці не мають у Росії лихої долі взагалі, у тому числі й у Криму”, – сказав Путін.

Путин: Русский и украинский народы никогда не ссорились. У нас непонимание только с руководством Украины, с которым сегодня вряд ли можно сварить кашу. То, что они творят, иногда просто вызывает оторопь, так и хочется спросить по-украински «С глузду съихал чи шо?» pic.twitter.com/sSCAMpBQG6

— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) 18 марта 2019 г.

Як повідомлялося, МЗС України висловило протест у зв’язку з неузгодженим з Україною візитом президента РФ Володимира Путіна до Криму.

Нагадаємо, декількома днями раніше Порошенко запевнив, що Україна поверне Крим.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.